15 ям Разом ми відремонтували

Індивідуальне замовлення

Наша компанія успішно виконує роботи з відновлення та асфальтування прибудинкових та приватних територій для ОССБ, бізнесу та фізичних осіб. Скориставшись послугами нашого сервісу, ви отримаєте якісне асфальтування замовлення будь-якої площі, а наші досвідчені фахівці підберуть недорогі та якісні рішення для будь-якого об’єму робіт.

Асфальтування - наша спеціалізація, а відмінне співвідношення вартості робіт і якості - одна з переваг співпраці з нами. На договірній основі наша компанія виконає весь комплекс ремонтних робіт згідно з технічною проектною документацією в рамках будівельних норм і правил. При визначенні вартості враховується безліч чинників, тому для складання кошторису на асфальтування можливий виїзд фахівця на об'єкт для зняття замірів та обговорення Ваших побажань щодо виконання зазначеного обсягу робіт.

Якщо вам необхідно індивідуально прорахувати нетипові замовлення (асфальтування  приватних територій, асфальтування лежачих поліцейських,  укладка тротуарної плитки тощо), Ви можете зателефонувати нам за номером +38 068 412 11 02, або написати нам на електронну адресу . Наші фахівці із радістю допоможуть прорахувати та обрати найбільш прийнятне для вас рішення.